Go Back (esc)

BAARSSTRAAT 38
5615 RG, EINDHOVEN
THE NETHERLANDS
+31 (0)40 255 15 30
INFO@DEFABRIEKEINDHOVEN.NL

ABOUT

CONTACT

APPLICATIONS

SEARCH

FILTER

RANDOM
ARCHIVE

2017

Een paar sculpturen

Rood Kok /

Suzy Staveren /

Tom Putman /

Een paar sculpturenEen paar sculpturen
Sign up for our newsletter:
View mobile versionView mobile version

Saturday May 29th 2010, 19:00


30 Jaar Fabriek – Vernissage


Anthony Kleinepier(NL) / Christoph Brach(DE) / Daniera terHaar(NL) / Dominique Teufen(NL) / Feiko Beckers(NL) / Florian De Visser(NL) / Hedwig Houben(BE) / Josef Blersch(NL) / Mander Liefting(NL) / Niek Audenaerd(NL) / Paul Segers(NL) / Paulien Föllings(NL) / Stan Wannet(NL) / Wouter Klein Velderman(NL)

De Fabriek is 30 jaar geworden. Het is dus FEEST! En wel 30 uur lang, beginnend op zaterdag 29 mei. Komt allen om dit heugelijke feit met ons te vieren!

PROGRAMMA

*19.00
Processie vanaf het stationsplein.
Voorafgaand aan de opening van de tentoonstelling ‘Déjà Vu’ in het kader van 30 jaar Fabriek, zal het Nieuw Brabants Front een processie houden van het station naar De Fabriek. Al boeken verbrandend zal het eerste exemplaar van de publicatie ‘30 jaar De Fabriek – Een boek om mee te slaan’ naar De Fabriek worden gebracht voor de presentatie en uitreiking van het eerste exemplaar. De boekbrander zal daarna deel uitmaken van een installatie i.s.m. Stan Wannet en Anthony Kleinepier.

*aankomst tijd op De Fabriek 19.30*
De feestelijke onthulling van het speciaal uitgegeven boek, ‘Een boek om mee te slaan’, de geschiedenis van 30 jaar De Fabriek. Een ruim 300 pagina’s tellende atlas in hardcover. Te koop op de opening de speciale jubileum-prijs van 35 Euro.

*20.30 – 01.00*

De opening van de expositie ‘Déjà Vu’, waarin vormgevers &
kunstenaars met een nieuw werk reageren op het archief (1980-2010) van De Fabriek.

Deelnemers ‘Déjà Vu’:
Rawcolor (Christoph Brach and Daniera ter Haar) -http://www.rawcolor.nl/
Dominique Teufen - http://dominiqueteufen.blogspot.com/
Hedwig Houben - http://www.hedwighouben.nl/
Paulien Föllings - http://paulienf.nl
Niek Audenaerd - http://www.niekaudenaerd.com/
Florian de Visser - http://www.floriandevisser.nl
Feiko Beckers - http://www.feikobeckers.com/
Stan Wannet - http://www.min-een-half-wortel-drie.nl
Paul Segers - http://www.nieuwbrabantsfront.com/paulsegers.php
Anthony Kleinepier - http://www.anthonykleinepier.nl/
Wouter Klein Velderman - http://www.wouterkleinvelderman.nl

Tijdens de expositie spelen in de entree van De Fabriek verschillende bands.

# Traktor
# Autumnsun – http://www.myspace.com/autumnsunmusic
Indie band uit Brabant ‘with a sound that has a taste of folk and sweetness’.
# Fifi Hengsten – http://www.myspace.com/fifihengsten
Nederretro trio uit Rotterdam met enthousiaste baslijnen, groovende drums en waanzinnige orgel riedels.

*01.00 tot vroeg*
FEEST!!
Groener Gras - http://www.groenergras.info/
met o.a. Dick El Demasiado - http://www.dickeldemasiado.com/

*30 mei om 14.00*
Eieren bakken met kunstenaar Gert37!

NBF: Processie/Boekverbranding (2010)NBF: Processie/Boekverbranding (2010)
Continuo: De FabriekContinuo: De Fabriek
De Fabriek, Final party 30 years celebrationDe Fabriek, Final party 30 years celebration
Kamer#0Kamer#0
Looks like you are on a mobile device

Would you like to continue on our mobile website?

Yes
No